ifund demo day 2

رویداد ifund demo day 2 از ساعت 5:30 الی 8:30 چهار شنبه 30 مهرماه  به میزبانی مرکز نوآوری هاب اصفهان و با حضور سرمایه گذاران خطر پذیر  برگزار شد. 

برنامه با معرفی ifund توسط مهران یزدانی آغاز شدو در ادامه مهران کرمی مدیر عامل مرکز نوآوری هاب اصفهان به تبیین نقش این مرکز در توسعه زیست بوم نوآوری منطقه مرکزی کشور پرداخت.

در ادامه رویداد سه مجموعه صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان به مدیریت جناب آقای احمد ورد، صندوق سرمایه گذاری جسورانه هدهد به به مدیریت جناب آقای محمد زاهدی و مرکز نوآوری هاب اصفهان به مدیریت آقای مهران کرمی تفاهم نامه همکاری امضا کردند. هدف از این اقدام افزایش راندمان و کاهش زمان فرایند سرمایه گذاری با پرهیز از انجام اقدامات موازی است.

تفاهم نامه هم سرمایه گذاری فی ما بین، صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان، شرکت سرمایه گذاری جسورانه هدهد و شرکت اول برنای هاب اصفهان

 پلیس عمومی و جیم‌شو  دو استارتاپ ارائه دهنده در این رویداد بودند. جیم‌شو اپلیکیشن تخصصی کالری شمار، رژیم، بدنسازی و فیتنس تی‌وی است که دارای نسخه مربی، باشگاه و بستر آنلاین ورزش در خانه ویژه دستگاه‌های اندروید تی‌وی نیز هست. به گفته حامد احتمالی، موسس جیم‌شو قرار است تا در شش ماه آینده از نسخه آی‌او‌اس این اپلیکیشن نیز رونمایی شود.

سامانه پلیس عمومی‌، سامانه‌ای متحرک است جهت نظارت هوشمند و ثبت تخلفات رانندگی و بستری جهت آموزش و فرهنگ‌‌سازی در زمینه ترافیک شهری. هم‌بنیانگذار این استارت‌آپ محمدجواد سخایی ابراز داشت: این سامانه در خدمت پلیس قرار خواهد گرفت و درون خودروهای پلیس تعبیه خواهد شد تا کارشناس پلیس بتواند تخلفات ثابت و تخلفات در حال حرکت را ثبت کند. مذاکرات این دو استارتاپ با سرمایه گذاران ادامه پپیدا خواهد کرد و در صورت موفقیت این تیم ها اخبار رسمی این واقعه از طریق وب سایت ifund.ir در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
رویداد ifund به صورت ماهانه در مراکز مختلف توسعه استان برگزار می گردد. این رویداد با حمایت ویژه صندوق پژوهش و فناوری اصفهان، شرکت گز سکه و  آژانس خلاق پیتزا برگزار خواهد گردید.

هوشمندانه حرکت کنید