about-us-image

درباره آیفاند


آیفاند مسیری امن برای مبادلات مالی شفاف، مردمی و بر پایه مشارکت است. در این مسیر هر شخص حقیقی یا حقوقی با هر توان مالی امکان مشارکت در تامین مالی طرح‌های اقتصادی شرکت ها را خواهد داشت. بر اساس تعریف زیست بوم اقتصاد نوآوری آیفاند یک سکوی تامین مالی جمعی است که در آن شرکت ها امکان عرضه طرح‌های اقتصادی سودآور خود و جمع آوری مبلغ مورد نیاز را از انبوه مردم خواهند داشت.

این سکو با نام سامانه تامین هوشمند نوآفرینان ایرانیان نزد اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید و در قالب یک شرکت خصوصی فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است.

هدف از راه اندازی این سکو بستر سازی با ابزار نوین تامین مالی جهت توسعه زیر ساخت اقتصاد و تولید ثروت عمومی با استفاده از منابع مالی راکد در دست مردم است.

تیم کارشناسی آیفاند پس از ارزیابی دقیق و تخصصی طرح های ارائه شده از سوی متقاضیان، بستر لازم جهت قرار گرفتن بر روی سکو و مشارکت سرمایه گذاران را فراهم می آورد.

ماموریت آیفاند ایجاد بستری است که امکان جذب آسان منابع مالی و سرمایه گذاری مطمئن را فراهم آورد.

چشم انداز آیفاند تبدیل شدن به محور تامین مالی جمعی مرکز کشور می باشد.

mehrdad yazdani

مهرداد یزدانی

مدیرعامل
maryam cheraqi

مریم چراغی

حسابدار
ali motamedi

سید علی معتمدی

برنامه نویس
amir hossein

امیرحسین معلم

منابع انسانی
zahra aalam

زهرا عالم

ارزیاب
mehrdad ghazavi

مهرداد قضاوی

برنامه نویس

سوالات متداول شما

آی فاند یک سکوی تامین مالی جمعی است که درآن کسب و کارهای خصوصی بر پایه نیاز خود پویش جذب سرمایه ایجاد می کنند. سکو پس از ارزیابی و اعتبار سنجی کسب و کار صاحب طرح و طرح پیشنهاد شده، اقدام به منتشر کردن طرح می کند.

با ثبت نام در سایت در قالب سرمایه گذار و یا سرمایه پذیر شما عضوی از آی فاند خواهید بود. همچنین در بخش راهنما ویدیوی آموزشی هر بخش به تفکیک وجود دارد. در صورت لزوم کارشناسان ما نیز مرحله به مرحله در کنار شما خواهند بود.

بسته به زمان اعلام شده در طرح، بین 3 تا 12 ماه متغییر خواهد بود.

سرمایه گذاری در آی فاند کاملا بدون ریسک می باشد چرا که ضمانت تعهد پرداخت از سمت بانک یا صندوق پژوهش و فناوری صورت می پذیرد. این امر بازگشت اصل سرمایه را تضمین می کند.

تمامی طرح هایی که از سمت اشخاص حقوقی درخواست تامین مالی داشته باشند و در فرایند ارزیابی پذیرفته شوند، از سمت آی فاند حمایت خواهند شد.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری 500 هزار تومان می باشد. هر فرد می تواند تا 5 درصد مبلغ مورد نیاز در هر طرح را سرمایه گذاری کند.

هر سرمایه گذار این امکان را دارد تا به صورت همزمان در چندین طرح سرمایه گذاری کند.