تولید و فروش بسته افزودنی روغن موتور
100% 42,000,000,000 ریال
42,000,000,000 ریال
نماد طرح fundhamg
وضعیت موفق
مبلغ باقی مانده 0 ریال
زمان باقی مانده پایان یافته
پیش بینی سود سالانه 44.7 درصد سالانه
عمر پروژه 9 ماهه
بازه پرداخت سود علی الحساب 3 ماهه
نوع تأمین مالی شناور
نوع سرمایه گذاری مشارکت در درآمد
تعداد سرمایه گذاری 87 سرمایه گذاری
شروع جمع آوری وجوه 1402/05/29
پایان جمع آوری وجوه 1402/06/28
مدیر طرح عاطفه امینی
ماشین حساب
تولید و فروش بسته افزودنی روغن موتور
 • اصفهان - خميني شهر

 • سایر

 • بلوغ

معرفی طرح
شرکت مهندسی همگام صنعت صدر سپاهان به دنبال تامین بخشی از سرمایه در گردش شامل تهیه مواد اولیه جهت تولید و فروش محصول بسته افزودنی روغن موتور در راستای اجرای طرح جاری طی دوره طرح به میزان 42 میلیارد ریال با روش تامین مالی جمعی و از طریق سکوی آیفاند، می باشد. این مبلغ برای تولید 81 تن بسته افزودنی روغن موتور استفاده خواهد شد. شرکت مهندسی همگام صنعت صدر سپاهان در نظر دارد در این طرح هر سه ماه یکبار مقدار 27 تن بسته افزودنی روغن موتور تولید کند. برای این منظور بخشی از مواد اولیه (حدود 80 درصد مواد اولیه) مورد نیاز برای تولید محصول باید از کشور چین وارد شوند.
خلاصه ارزیابی آی فاند

خلاصه نتایج ارزیابی طرح به شرح زیر می باشد:

الف) احراز مدارک: کد بورسی شرکت، گواهی اعتبارسنجی شرکت، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت سنجی شده است.

ب) گواهی ها: گواهی عدم سوء پیشینه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره دریافت شده است. مطابق گواهی اعتبارسنجی دریافت شده از شرکت، رئیس هیات مدیره، نایب رئیس هیات مدیره، مدیرعامل و شرکت فاقد چک برگشتی هستند.

ج) وضعیت مالی شرکت: مقایسه نسبت ها و مقیاس های مالی گذشته یک شرکت برای چند دوره بهترین معیار تحلیل مالی است. بر این اساس وضعیت مالی شرکت در سه سال اخیر مورد بررسی قرار گرفته است. اظهار نظر حسابرس برای آخرین صورت مالی حسابرسی شده شرکت (سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400) بیان می کند که وضعیت مالی، عملکرد مالی و جریان های نقدی منتهی به تاریخ مزبور، از تمام جنبه های با اهمیت، طبق استانداردهای حسابداری، به نحو مطلوب می باشد.

د) بررسی میدانی: صلاحیت اجرایی متقاضی با توجه به سابقه فعالیت شرکت قابل قبول ارزیابی می شود.

ه) وضعیت طرح: طرح از منظر اقتصادی هم برای مشارکت کنندگان و هم برای مجری توجیه پذیر می باشد.

و) سابقه تامین مالی شرکت: با توجه به بررسی های به عمل آمده این شرکت دارای سابقه تامین مالی از سکوهای تامین مالی جمعی دارای مجوز نبوده است.

ز) شیوه پرداخت سرمایه: کل سرمایه مورد درخواست متقاضی 42,000 میلیون ریال می‌باشد که در یک مرحله از طریق سکوی آی فاند تامین می‌شود. پرداخت بصورت مرحله‌ای بعد از هر 10،000 میلیون ریال سرمایه جمع آوری شده به استثنای مرحله آخر که باقی مانده مبالغ جمع آوری شده را پوشش می‌دهد. لازم به ذکر است پرداخت به متقاضی مشروط به موفقیت حداقل میزان جمع آوری وجوه قابل پذیرش می‌باشد.

ریسک های پروژه

ریسک های طرح و نحوه مدیریت آن ها به شرح زیر می باشند:

- تغییرات قیمت مواد اولیه: با توجه به واردات بخشی از مواد اولیه از چین، تغییر قیمت مواد اولیه موجب تغییر در هزینه محصول و نرخ فروش محصول می­گردد. در صورت تحقق این ریسک بر عهده طرفین خواهد بود.

- تغییر قیمت محصول: با توجه به در نظر گرفتن ریسک نوسان قیمت مواد اولیه احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می‌شود. سرمایه پذیر قیمت نهایی محصول را میبایست به نحوی تعیین نماید که حداقل حاشیه سود مذکور در طرح حفظ گردد. در صورت وقوع این ریسک بر عهده طرفین خواهد بود.

- ایجاد اختلال در خط تولید و عدم امکان تحقق فروش به میزان پیش­بینی شده: در صورت وقوع این امر ریسک آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

- کاهش حاشیه سود طرح: با توجه به سابقه فعالیت شرکت احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می­شود و در صورت وقوع بر عهده طرفین خواهد بود.

- فسخ قراردادهای فی ما بین شرکت و مشتری: با توجه به سابقه شرکت متقاضی احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می­شود. در صورت وقوع ریسک آن بر عهده متقاضی است.

- افزایش در دوره گردش عملیاتی به هر دلیلی: دوره گردش اعلام شده بر اساس سابقه و صورت‌های مالی شرکت برآورد گردیده است. در صورت وقوع اين ريسك به عهده سرمايه‌پذير می‌باشد.

- عدم امکان فروش محصول به میزان و مبلغ پیش بینی شده: با توجه به برآورد شرکت و میزان تقاضای مشتریان احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می‌گردد. لازم به ذکر است که متقاضی در صورت فروش نرفتن کالای مذکور در طرح، متقاضی موظف به بازخرید محصولات خواهد بود به نحوی که حداقل سود برآورد شده در طرح برای سرمایه گذاران محقق گردد.

- ریسک عدم وصول نقد درآمدها: در صورت وقوع سرمایه پذیر می بایست از منابع خود برای بازپرداخت سرمایه و سود حداقلی پیش بینی شده سرمایه گذاران اقدام نماید. لیکن در صورت وقوع این ریسک بر عهده سرمایه پذیر می باشد.

- آسیب به محصولات پیش از تحویل به مشتری(آتش سوزی، سرقت و ...): این ریسک بر عهده متقاضی می‌باشد.

 

شرح تضامین

85 درصد اصل سرمایه توسط صندوق توسعه فناوری های نوین ضمانت گردیده است. شماره سپاص ضمانت نامه 2411001024815581 می‌باشد

راهبران طرح
نام شماره تماس ایمیل
محمد حسین عبادی 031-33931047 ebadi@ifund.ir
الهام یداللهی نجف آبادی 031-33931047 yadolahi@ifund.ir
معرفی شرکت
شرکت مهندسی همگام صنعت صدر سپاهان با بهره گیری از دانش روز دنیا و با هدف تولید محصولات روانکاری خودرو فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت دانش بنیان از سال 1389 با کادری مجرب از مهندسان و کارشناسان علمی و صنعتی با هدف توسعه دانش روانکاری، در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان استقرار یافته است. حوزه تخصصی فعالیت این مجموعه طراحی و تولید بسته های افزودنی روانکارهای صنعتی و خودرویی می‌باشد. شرکت همگام صنعت صدر سپاهان با سابقه فعالیت ده ساله در زمینه روانکارها با تکیه بر دانش آکادمیک و تجربه علمی و فنی کسب شده در این حوزه توانسته برای اولین بار در کشور بسته های افزودنی تخصصی مورد استفاده در روانکارهای صنعتی و خودرویی را فرموله کرده و به بازار عرضه کند. سفارش های دریافت شده برای فروش محصولات تولید و فروش بازرگانی عمدتا از سوی شرکتهای حقوقی و اشخاص حقیقی می باشد. برخی شرکت های عمده مشتری محصولات و خدمات شرکت مهندسی همگام صنعت صدر سپاهان در سال 1401 شامل شرکت های هلیا فرآیند رازی، اداره گاز استان اصفهان، آرین پترو ایده، لوله و پروفیل سپنتا، آذران تقطیر سهند و لاستیک سازی کاشان می باشد.
اطلاعات شرکت
نام شرکت شرکت مهندسی همگام صنعت صدر سپاهان شماره ثبت 1282
مدیر عامل عاطفه امینی شناسه ملی 10260592200
آدرس اصفهان - خميني شهر استان اصفهان، شهرستان خميني شهر، بخش مرکزي، شهر خميني شهر، دانشگاه صنعتي، خيابان 15، خيابان 14، پلاک 106، ساختمان B106، طبقه همکف به کد پستي کد اقتصادی 411373637951
سهامداران
نام سهامدار مدیریت درصد سهام
عاطفه امینی - 23 درصد
سعید سلیمانی - 67 درصد
محسن سلیمانی شیخ‌آبادی - 10 درصد
اعضای هیئت مدیره
نام نام خانوادگی سمت نمایندگی شخص حقوقی نام شخصیت حقوقی
عاطفه امینی مدیرعامل خیر -
سعید سلیمانی رئیس هیئت مدیره خیر -
محسن سلیمانی شیخ‌آبادی نایب رئیس هیئت مدیره خیر -
 1. سرمایه گذاران

 2. ناشناس
  رضا مرادی
  ناشناس
  ناشناس
  مهدی صحرانشین سامانی
  ناشناس
  ناشناس
  لنا خرمالی
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  اعظم عابدی
  سعید فتحعلی جونقانی
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  علی فاطمی فر
  علی آذرتاج
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  سید داود مقصودی ادیب
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  مجید عباس زاده
  ناشناس
  ناشناس
  مهدی عباسی
  ناشناس
  نوید ادریس
  امین قشونی
  خسرو کربلائی صفی
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  مهرداد یزدانی گارماسه
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  حمید مهدوی
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان اصفهان
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس

   دیدگاهی ثبت نشده است

   ارسال نظر

   جهت ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.