ساخت پارکینگ مکانیزه
100% 10,000,000,000 ریال
10,000,000,000 ریال
نماد طرح فاندتکاپ
وضعیت موفق
مبلغ باقی مانده 0 ریال
زمان باقی مانده پایان یافته
پیش بینی سود سالانه 36.0 درصد سالانه
عمر پروژه 12 ماهه
بازه پرداخت سود علی الحساب 2 ماهه
نوع تأمین مالی شناور
نوع سرمایه گذاری مشارکت در درآمد
تعداد سرمایه گذاری 33 سرمایه گذاری
شروع جمع آوری وجوه 1401/12/24
پایان جمع آوری وجوه 1402/02/01
مدیر طرح حسین حیدری کرد آبادی
ماشین حساب
ساخت پارکینگ مکانیزه
 • اصفهان - اصفهان

 • شهر هوشمند

 • گسترش

معرفی طرح

تراکم جمعیت و کمبود فضا و زمین در کلان شهرها، مهندسین را بر آن داشته است تا جهت پارک بیشترین خودرو در کمترین فضا، تمهیداتی اتخاذ نمایند. تلاش در این راستا منجر به ساخت پارکینگ­های مکانیزه گردید که عموما دارای ساختاری فلزی می­باشند و در آنها سعی شده است تا خودروها در کمترین فضای ممکن پارک شوند. از خصوصیات مشترک این پارکینگ ­ها می­ توان به بکارگیری ارتفاع به جای سطح اشاره نمود، بدین معنی که بجای اینکه خودروها روی زمین پارک شوند، آنها را روی هم و در سازه ای مرتفع و یا زیر سطح زمین پارک می نمایند.

سفارش ­های دریافت شده برای احداث پارکینگ توسط شرکت تکاپو صنعت نامی عمدتا از جانب شهرداری­ ها، بیمارستان­ ها، نهادهای دولتی و انبوه­سازان می­ باشد. این شرکت پس از عقد قرارداد با مشتری اقدام به بررسی محیطی محوطه احداث پارکینگ از نظر ترافیک، مسائل فنی خاک و سطح زیربنا کرده و متناسب با آن طراحی و ساخت پارکینگ مکانیزه را انجام می­دهد.

بنابراین شرکت تکاپو صنعت نامی به دنبال جذب سرمایه در گردش جهت اجرای بخشی از قراردادهای فوق و سایر قراردادهای خود طی دوره طرح و ساخت پارکینگ مکانیزه به میزان 10،000 میلیون ریال با روش تامین مالی جمعی و از طریق سکوی آیفاند، می­ باشد که این مبلغ برای ساخت 4 عدد پارکینگ مکانیزه استفاده خواهد شد.

خلاصه ارزیابی آی فاند

طرح "تامین سرمایه در گردش ساخت سفارشی پارکینگ مکانیزه با ظرفیت 4 جای پارک" تعریف شده توسط شرکت تکاپو صنعت نامی از هفت منظر زیر مورد ارزیابی قرار گرفته که خلاصه نتایج به شرح زیر می­باشد:

 

الف) احراز مدارک: کد بورسی شرکت، گواهی اعتبارسنجی شرکت، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره دریافت و اصالت سنجی شده است.

 

ب) گواهی­ها: گواهی عدم سوء پیشینه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره دریافت شده است. مطابق گواهی اعتبارسنجی دریافت شده از شرکت، مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره فاقد چک برگشتی هستند. گواهی امضا مدیرعامل نیز دریافت شده است.

 

ج) وضعیت مالی شرکت: مقایسه نسبت­ها و مقیاس­های مالی گذشته یک شرکت برای چند دوره بهترین معیار تحلیل مالی است. بر این اساس وضعیت مالی شرکت در سه سال اخیر مورد بررسی قرار گرفته است. اظهار نظر حسابرس برای آخرین صورت مالی حسابرسی شده شرکت (سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400) بصورت مشروط گزارش شده که به دلیل آماده نبودن بستر لازم امکان تطبیق مواد و مصالح مصرف شده با مواد و مصالح برآوردی و آثار تعدیلات آن بر صورت­های مالی و عدم محاسبه میزان استهلاک دارایی­های ثابت مشهود و نامشهود بوده است.

 

د) بررسی میدانی: صلاحیت اجرایی متقاضی با توجه به سابقه فعالیت شرکت قابل قبول ارزیابی می­شود. لازم به ذکر است که شرکت محصولات خود را با برند "اپتیم پارک" در بازار عرضه می­نماید.

 

ه) وضعیت طرح: طرح از منظر اقتصادی هم برای مشارکت­ کنندگان و هم برای مجری توجیه ­پذیر می­باشد.

 

و) سابقه تامین مالی شرکت: با توجه به بررسی­های به عمل آمده این شرکت دارای سابقه تامین مالی از سکوهای تامین مالی جمعی دارای مجوز در مجموع به مبلغ 140،400 میلیون ریال بوده است.

ریسک های پروژه

- تغییرات قیمت مواد اولیه: تغییر قیمت مواد اولیه موجب تغییر در هزینه محصول و نرخ فروش محصول می­گردد. در صورت تحقق این ریسک بر عهده طرفین خواهد بود.

- تغییر قیمت محصول: با توجه به قراردادهای شرکت و در نظر گرفتن ریسک نوسان قیمت مواد اولیه احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می­شود. در صورت وقوع این ریسک بر عهده طرفین خواهد بود.

- نوسان نرخ ارز: با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی امکان تغییر نرخ ارز وجود دارد. این امر بر قیمت مواد اولیه اثرگذار خواهد بود. در صورت وقوع این ریسک بر عهده طرفین خواهد بود.

- ایجاد اختلال در خط تولید و عدم امکان تحقق فروش به میزان پیش­بینی شده: در صورت وقوع این امر ریسک آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

- کاهش حاشیه سود طرح: با توجه به سابقه فعالیت شرکت احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می­شود و در صورت وقوع بر عهده طرفین خواهد بود.

- فسخ قراردادهای فی ما بین شرکت و مشتری: با توجه به سابقه شرکت متقاضی احتمال وقوع این ریسک پایین برآورد می­شود. در صورت وقوع ریسک آن بر عهده متقاضی است.

شرح تضامین

اصل سرمایه توسط صندوق پژوهش و فناوری استان گیلان ضمانت گردیده است. شماره سپاص ضمانت نامه 3413701274811927 می باشد که اعتبار آن در سایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آدرس https://sepas.isti.ir/2 قابل پیگیری است.

راهبران طرح
نام شماره تماس ایمیل
محمد حسین عبادی 031-33931047 ebadi@ifund.ir
معرفی شرکت
شرکت تکاپو صنعت نامی با نام تجاری اپتیم پارک، به پشتوانه تجربه چندین ساله ی مدیران آن در حوزه‌ی تجهیزات صنعتی در صنایع نیروگاهی، پتروشیمی و فولاد فعالیت می نماید. این شرکت به عنوان یک شرکت سهامی خاص در سال 1393 نزد مرجع ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری مبارکه به ثبت رسید. همچنین، علاوه بر موارد فوق، در زمینه ماشین سازی و ساختمان نیز فعالیت جدی خود را آغاز نموده که منجر به ورود شرکت اپتیم پارک به حوزه ی طراحی و تولید انواع مختلف پارکینگ مکانیزه مانند پالت لس، پالت لس کامباین، روتاری، پازلی و ستونی (مسکونی) با نام تجاری اپتیم پارک گردید. شرکت تکاپو صنعت نامی با 78 نفر پرسنل فعال تا کنون 5 پروژه ی اجرا شده در کارنامه خود دارد و دارای 5 پروژه فعال نیز هست. پارکینگ مکانیزه باغ ملی مشهد (کارفرما شهرداری مشهد) شامل 3 ماژول با ظرفیت 16 پارکینگ در هر ماژول، پارکینگ مکانیزه آسانسوری پارت لس به کارفرمایی شرکت فرداد سرمایه ثمین و پارکینگ مکانیزه کمباین به کارفرمایی شهرداری منطقه 19 تهران و دو پروژه اسکلت فلزی به کارفرمایی شرکت سپاهان فولاد نوین کثیر و شرکت شایان نوین گلستان پروژه های انجام شده اپتیم پارک در مدت فعالیت این شرکت است. پروژه های پارکینگ مکانیزه روتاری و پارکینگ آسانسوری پارت لس به کارفرمایی شهرداری مشهد، پارکینگ مکانیزه به کارفرمایی شرکت فرداد سرمایه ثمین، دو پروژه پارکینگ مکانیزه آسانسوری پارت لس به کارفرمایی شرکت فولاد تجارت مطهر و گروه صنعتی بازرگانی پایا مجرب و پروژه پارکینگ مکانیزه آسانسوری تلفیقی به کارفرمایی شهرداری میدان قدس اصفهان نیز پروژه های فعال و در حال ساخت شرکت تکاپو صنعت نامی می باشند.
اطلاعات شرکت
نام شرکت تکاپو صنعت نامی شماره ثبت 1887
مدیر عامل حسین حیدری کرد آبادی شناسه ملی 14004600324
آدرس اصفهان - اصفهان دفتر مرکزی-خیابان شیخ مفید-نبش کوچه 17 کد اقتصادی 411481517483
سهامداران
نام سهامدار مدیریت درصد سهام
سیدمحمود خلیفه سلطانی - 75 درصد
حمید نوری - 9 درصد
غزاله شمیرانی - 16 درصد
اعضای هیئت مدیره
نام نام خانوادگی سمت نمایندگی شخص حقوقی نام شخصیت حقوقی
سیدمحمود خلیفه سلطانی مدیرعامل خیر -
حمید نوری نایب رئیس هیئت مدیره خیر -
غزاله شمیرانی عضو هیئت مدیره خیر -
 1. سرمایه گذاران

 2. تکاپو صنعت نامی
  ناشناس
  مهرداد یزدانی گارماسه
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  رضا مرادی
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  محمدعلی زاهدی
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  ناشناس
  محمد بهشتی نامور
  ناشناس
  امین بهشتی نامور
  مجتبی فدائی
  ناشناس
  ناشناس
  شرکت هدهد ارزش آفرین پیشرو
  ناشناس

   دیدگاهی ثبت نشده است

   ارسال نظر

   جهت ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.